7mm Papupallo panssarirannekoru 19,5cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava kunto! |
| Suosikki |
123,60Säästät jopa -44%
Hinta uutena 220,00 - Säästö -43,82%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0170518 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | OLL |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 21,31 g |
| Pituus | 1,95 cm / 19,50 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

