5mm kuvioitu Kohinoor sormus 15mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Ei silminnähtävää kulumaa, Erittäin hyväkuntoinen |
| Suosikki |
345,00Säästät jopa -42%
Hinta uutena 590,00 - Säästö -41,53%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172549 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,76 g |
| Halkaisija | 15,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


