Litistetty panssariketju 45cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
109,28Säästät jopa -56%
Kultatukun hinta 136,60 Säästät 20,00
Hinta uutena 250,00 - Säästö -56,29%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0160806 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 23,55 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 4,85 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


