Hopeinen riipus turkoosi emali
Maalattu emalikukka-aihe
Pituus riipuslenkin kanssa
riipuslenkin sisämitat 6x3mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka Pientä kulumaa ja tummumaa |
| Suosikki |
36,00Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 45,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 89,00 - Säästö -59,55%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0172376 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 800 |
| Paino | 4,00 g |
| Pituus | 4,00 cm / 40,00 mm |
| Leveys | 1,90 cm / 19,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


