Laattariipus viistoilla urilla
Riipuslenkistä mahtuu 2,6x5,3mm vahvuinen ketju.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
98,00Säästät jopa -39%
Hinta uutena 160,00 - Säästö -38,75%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0171701 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | RO |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,75 g |
| Pituus | 2,10 cm / 21,00 mm |
| Leveys | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

