Kultasepät Salovaara hopeinen rintakoru
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, uuden veroinen! |
| Suosikki |
71,20Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 89,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 178,00 - Säästö -60,00%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0172587 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultasepät Salovaara |
| Valmistusvuosi | 1965 |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 13,20 g |
| Pituus | 2,60 cm / 26,00 mm |
| Leveys | 4,30 cm / 43,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

