Hopeinen rannerengas, Finnfeelings
Siro, hopeinen rannerengas
Koriste-osa 10,15 - 10,35 mm, kivi 5,50 mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
63,20Säästät jopa -51%
Kultatukun hinta 79,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 130,00 - Säästö -51,38%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | I0172827 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Finnfeelings Oy |
| Valmistusvuosi | 1981 |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,50 g |
| Halkaisija | 6,00 cm / 60,00 mm |
| Leveys | 2,85 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta






