Kultaiset Finnfeelings korvakorut helmellä
Korvakorun koko 5,5 x 5mm. Helmen halkaisija 2,3mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostetut, uutta vastaavat. |
| Suosikki |
108,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 216,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172301 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,83 g |
| Pituus | 5,00 mm |
| Leveys | 5,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


