Lumoavan Sinfonia korvakorut
Suunnittelija Eelis Aleksi
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
47,20Säästät jopa -37%
Kultatukun hinta 59,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 75,00 - Säästö -37,07%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0104338 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lumoava |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,46 g |
| Pituus | 2,86 cm / 28,60 mm |
| Leveys | 8,96 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


