Hopeinen Kukka leivoslapio vuodelta 1954
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu! |
| Suosikki |
78,00Säästät jopa -79%
Kultatukun hinta 260,00 Säästät 70,00
Hinta uutena 380,00 - Säästö -79,47%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | P0141864 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | E . Nikkilä |
| Valmistusvuosi | 1954 |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 31,21 g |
| Pituus | 18,40 cm / 184,00 mm |
| Leveys | 4,60 cm / 46,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

