Hopeinen Siro kynttilänjalka
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, uudenveroinen! |
| Suosikki |
125,00Säästät jopa -65%
Kultatukun hinta 250,00 Säästät 50,00
Hinta uutena 360,00 - Säästö -65,28%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | P0167615 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Sv.T. |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 30,00 g |
| Pituus | 8,20 cm / 82,00 mm |
| Leveys | 7,00 cm / 70,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

