7mm Valko/keltakultaiset rengaskorvakorut 14mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Lähes kuin uutta vastaavat! |
| Suosikki |
387,50Säästät jopa -40%
Hinta uutena 650,00 - Säästö -40,38%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0171887 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | OPS |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,10 g |
| Halkaisija | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


