Saurum hopeiset spektroliitti kalvosinnapit
Tyylikkäät hopeiset kalvosinnapit spektroliitti kivellä.
Kalvosinnappien pituus on 10mm ja leveys 15mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
47,20Säästät jopa -61%
Kultatukun hinta 59,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 120,00 - Säästö -60,67%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0173289 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Saurum Oy |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 7,04 g |
| Pituus | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Leveys | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


