Hopeiset pitkät ketju tappikorvakorut
Tyylikkäät ja ajattomat pitkät ketju korvakorut.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
24,00Säästät jopa -55%
Kultatukun hinta 30,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 53,00 - Säästö -54,72%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0155396 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,88 g |
| Pituus | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

