Hopeinen ruusukvartsi-riipus 60cm v.-65
Riipuksen koko 43x50mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
129,00Säästät jopa -41%
Hinta uutena 220,00 - Säästö -41,36%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0171449 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kupittaan kulta Oy |
| Valmistusvuosi | 1965 |
| Pitoisuus | 916 |
| Paino | 15,00 g |
| Pituus | 60,00 cm / 600,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

