5mm litistetty panssariketju 46cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Lähes kuin uutta vastaava, ei silminnähtävää kulumaa |
| Suosikki |
130,80Säästät jopa -48%
Hinta uutena 250,00 - Säästö -47,68%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0161814 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | TET |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 22,56 g |
| Pituus | 46,00 cm / 460,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


