Kultainen risti kirkkain kivin
Riipuslenkistä mahtuu 3mm ketju
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Ei silminnähtävää kulumaa! |
| Suosikki |
368,00Säästät jopa -41%
Hinta uutena 620,00 - Säästö -40,65%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172466 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KOy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,94 g |
| Pituus | 2,60 cm / 26,00 mm |
| Leveys | 1,90 cm / 19,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

