Hopeinen oliiviranneketju 5mm 20,5cm OTI
Kaunis hopeinen oliiviranneketju papukaijalukolla!
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen. Vähäistä naarmua voi korun pinnassa olla. |
| Suosikki |
48,80Säästät jopa -61%
Kultatukun hinta 61,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 125,00 - Säästö -60,96%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0171897 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Osuuskunta Timanttiset |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 8,63 g |
| Pituus | 20,50 cm / 205,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


