Kult. rintasolki helmi v-57 Kupittaan kulta
Korun pituus 48mm ja leveys 12mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
400,00Säästät jopa -47%
Hinta uutena 759,00 - Säästö -47,30%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0163367 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kupittaan Kulta |
| Valmistusvuosi | 1957 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,20 g |
| Pituus | 4,80 cm / 48,00 mm |
| Leveys | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

