Axsel Holmsen Hopeinen riipus emaloinnilla
Norjalainen riipus
Riipuslenkin sisämitat 5x1.3mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen, Pienen pientä hiusnaarmua ja tummumaa, mutta tosi vähäistä |
| Suosikki |
111,20Säästät jopa -44%
Kultatukun hinta 139,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 199,00 - Säästö -44,12%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0171392 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Axsel Holmsen |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 7,45 g |
| Pituus | 5,20 cm / 52,00 mm |
| Leveys | 4,30 cm / 43,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


