Sydänriipus 7mm papuketjulla 44cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava |
| Suosikki |
136,80Säästät jopa -43%
Hinta uutena 240,00 - Säästö -43,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0167530 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 23,58 g |
| Pituus | 44,00 cm / 440,00 mm |
| Leveys | 6,70 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

