Kultainen leveä timanttirivisormus 70kpl yht. 1ct 16,75 Kultajousi Oy
Kaunis näyttävä ja leveä timanttirivisormus! Timantit viidessä rivissä yhteensä 70kpl. Timanttien ilmoitettu määrä 1ct. Sormuksen leveys 5-12mm. Istutuksen korkeus 2,90mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Kivet ja istutukset ehjät, vähäistä naarmua rungon pinnassa. |
| Suosikki |
1 500,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 3 000,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0167955 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultajousi Oy |
| Pitoisuus | 0.585 |
| Paino | 7,38 g |
| Halkaisija | 16,75 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


