Hopeinen sileä kaulaketju, 65 cm
Pitkä, hieman kulmikas hopeaketju. Kaunis kiilto
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
53,60Säästät jopa -44%
Kultatukun hinta 67,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 95,00 - Säästö -43,58%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0158452 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 9,55 g |
| Pituus | 65,00 cm / 650,00 mm |
| Leveys | 1,35 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


