1.75mm Kierreranneketju 18cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Lähes kuin uutta vastaava kunto |
| Suosikki |
171,50Säästät jopa -46%
Hinta uutena 320,00 - Säästö -46,41%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0163076 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Tukkuliike Kultakanava Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,34 g |
| Pituus | 18,00 cm / 180,00 mm |
| Leveys | 1,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


