6,75mm Papukaulaketju sydänhelalla 42cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Sydän helassa pientä käyttönaarmua, muuten hyväkuntoinen |
| Suosikki |
252,06Säästät jopa -49%
Hinta uutena 490,00 - Säästö -48,56%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0170596 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KJ |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 45,01 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 6,75 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

