Hopeinen papuranneketju sydämellä salpalukitus 19cm KJ
Kaunis papuranneketju sydänriipuksella! Ketjussa avonaiset lenkit, joten sydän irroitettavissa. Salpalukitus.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Uutta vastaavassa kunnossa. |
| Suosikki |
108,80Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 136,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 270,00 - Säästö -59,70%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0171895 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultajousi Oy |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 23,45 g |
| Pituus | 19,00 cm / 190,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


