Hopeinen kaulaketju, 42 cm, mattapallot koristeena
Ketju kiiltävää käärmeketjua, pallot mattaisia,osa kiiltäviä
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
30,40Säästät jopa -53%
Kultatukun hinta 38,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 65,00 - Säästö -53,23%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0159913 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultajousi Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,33 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


