Lapponia Kiri korvakorut hopea tappi
Björn Weckströmin suunnittelemat Kiri-korvakorut tulivat Lapponian mallistoon 1990-luvun lopussa. Muodoltaan pelkistettyyn korvakoruun luo jännitettä himmeän mattahopean ja peilikiiltävien kohtien vuoropuhelu. Tappikiinnitys. Korut ovat toistensa peilikuvat.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Lähes uudenveroisessa kunnossa. |
| Suosikki |
132,00Säästät jopa -44%
Kultatukun hinta 165,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 235,00 - Säästö -43,83%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0168082 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lapponia Jewelry Oy |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 6,56 g |
| Halkaisija | 1,35 cm / 13,50 mm |
| Leveys | 1,55 cm / 15,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


